Grad Medali na Mistrzostwach Mazowsza Dzieci

Dość liczna grupa młodych lekkoatletów z UKS i uczniów szkoły wystartowała w Teresinie w Mistrzostwach Mazowsza. Duży sukces Kacpra jako najmłodszego  zawodnika naszej ekipy w skoku wzwyż wywalczył III m. w wskoku w dal zajął IV m.  w roczniku 2006r. Natomiast Emil otrzymał Puchar za najbardziej wartościowy wynik w roczniku 2006 r.

 

Wyniki w rozwinięciuWyniki Mistrzostw Mazowsza w poszczególnych kategoriach wiekowych w Lekkiej Atletyce, Teresin,
60m K
7 PAWŁOWICZ Natalia 2004  9.23

2 OSTASZEWSKA Natalia 2005  9.13
3 CHWAŁOWSKA Natalia 2005  9.28
8 SKALSKA Kamila 2005  9.78
10 HOMEL Patrycja 2005  9.84
15 PENCONEK Maja 2005  10.14
16 PENCONEK Lena 2005  10.21
19 OSUCHOWSKA Gabrysia 2005  10.83

3 MATYSIAK Julia 2006  9.76
8 RYŚ Magda 2006  10.36
9 SKALSKA Ola 2006  10.70
600mK

2 PAWŁOWICZ Natalia 2004  2:03.66

4 CHWAŁOWSKA Natalia 2005  2:01.48
7 SKALSKA Kamila 2005  2:10.27
9 PENCONEK Maja 2005  2:22.46

2 SKALSKA Ola 2006  2:00.98
3 RYŚ Magda 2006  2:17.60

ppal K 150g

7 KOŃCZAK Wiktoria 2004  27.00

9 HOMEL Patrycja 2005  24.50
13 OSUCHOWSKA Gabrysia 2005  20.00
14 PENCONEK Lena 2005  16.50

K w dal

7 KOŃCZAK Wiktoria 2004  3.89
8 PAWŁOWICZ Natalia 2004  3.80

4 CHWAŁOWSKA Natalia 2005  3.94
5 OSTASZEWSKA Natalia 2005  3.87
6 SKALSKA Kamila 2005  3.80
14 OSUCHOWSKA Gabrysia 2005  3.10

12 MATYSIAK Julia 2006  3.05

K wzwyż

5 KOŃCZAK Wiktoria 2004  1.20

2 HOMEL Patrycja 2005  1.23

3 RYŚ Magda 2006  1.20
4 SKALSKA Ola 2006  1.00

60m M

7 ZAWADZKI Daniel 2004  8.90
9 MIELNICZEK Maciek 2004  9.08
12 SZYDLIK Aleks 2004  9.37
13 SZPILOWSKI Igor 2004  9.64
14 BUJAK Mikołaj 2004  9.88
15 KACZANOWSKI Maciek 2004  10.03

5 NADSTAWNY Maciek 2005  9.96

6 PIECHAL Krzysztof 2006  9.72
12 KACZANOWSKI Błażej 2006  10.25

300m M
9 BUJAK Mikołaj 2004  59.59
1000 M.
2 SZYDLIK Aleks 2004  3:22.70

piłeczka palantowa

2 SZPILOWSKI Igor 2004  46.50
6 KACZANOWSKI Maciek 2004 28.50

1 HABER Emil 2006  33.50
2 WALAS Julian 2006  32.50
3 KACZANOWSKI Błażej 2006  24.00

M w dal
1 HABER Emil 2006  4.25
3 WALAS Julian 2006  4.16
4 KOŃCZAK Kacper 2008  3.90

8 NADSTAWNY Maciek 2005  3.60

8 SZYDLIK Aleks 2004  4.66
9 MIELNICZEK Maciek 2004  4.65
12 ZAWADZKI Daniel 2004  4.57
15 SZPILOWSKI Igor 2004  3.80

M wzwyż
3 BUJAK Mikołaj 2004  1.05

3 NADSTAWNY Maciek 2005  1.10

1 HABER Emil 2006  1.30
2 KACZANOWSKI Błażej 2006  1.05
3 KOŃCZAK Kacper 2008  1.00

 

Dodatkowe informacje:

SEKRETARIAT SZKOŁY
Czynny: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.15 – 15.00 Sprawy uczniowskie – na długiej przerwie 11.50 – 12.35 Piątek – sekretariat nieczynny (dzień wewnętrzny)

DZWONKI

Lekcja Godzina
1.  8.00 -  8.45 2.  8.55 -  9.40 3.  9.50 - 10.35 4. 10.45 - 11.30 ( 1 przerwa obiadowa) 5. 11.50 - 12.35 ( 2 przerwa obiadowa) 6. 12.55 - 13.40 7. 13.50 - 14.35 8. 14.45 - 15.30 9. 15.40 - 16.25