Niewielka Reprezentacja Duży Sukces

III m. w Klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Grodziska Mazowieckiego w Lekkiej Atletyce.  Reprezentowali nas : Walas Julian, Pawłowicz Natalia, Kacper Gruszczyński, Jan Abramowicz, Łukasz Barański, Ola Skalska , Kamila Skalska, Patrycja Homel. Nie wszyscy wystartowali a spory sukces.
WYNIKI

60 m dziewczęta młodsze U-12 (2006 i młodsze)

7 ALEKSANDRA SKALSKA  10,71

60 m chłopcy młodsi U-12 (2006 i młodsi)

1 JULIAN WALAS  9,18

60 m dziewczęta starsze U-14 (2004 – 2005)

1 NATALIA PAWŁOWICZ     9,42
5 KAMILA SKALSKA              9,70
11 PATRYCJA HOMEL        10,40
12 LENA PENCONEK          11,24

60 m chłopcy starsi U-14 (2004 – 2005)

1 KACPER GRUSZCZYŃSKI        8,37
6 MIKOŁAJ BUJAK                     10,33

100 m młodzicy U-16 (2002 – 2003)

2 JAN ABRAMOWICZ      13,43
4 ŁUKASZ BARAŃSKI           14,01

300 m chłopcy młodsi U-12 (2006 i młodsi)

1 JULIAN WALAS     48,13

300 m dziewczęta starsze U-14 (2004 – 2005)

2 NATALIA PAWŁOWICZ           51,95
10 PARTYCJA HOMEL                    1.03,20
300 m chłopcy starsi U-14 (2004 – 2005)

4 MIKOŁAJ BUJAK    57,73

400 m młodzicy U-16 (2002 – 2003)

1 JAN ABRAMOWICZ        1.04,48
2 ŁUKASZ BARAŃSKI       1.06,33

600 m dziewczęta młodsze U-12 (2006 i młodsze)

1 ALEKSANDRA SKALSKA          2.11,58

600 m dziewczęta starsze U-14 (2004 – 2005)

2 KAMILA SKALSKA        2.05,20

Skok w dal dziewczęta młodsze U-12 (2006 i młodsze)

6 ALEKSANDRA SKALSKA      3,22

Skok w dal chłopcy młodsi U-12 (2006 i młodsi)

1 JULIAN WALAS       4,23

Skok w dal dziewczęta starsze U-14 (2004 – 2005)

6 KAMILA SKALSKA                 3,46
7 NATALIA PAWŁOWICZ        3,32

Skok w dal chłopcy starsi U-14 (2004 – 2005)

1 KACPER GRUSZCZYŃSKI               4,42
6 MIKOŁAJ BUJAK                                      3,44

Skok w dal młodzicy U-16 (2002 – 2003)

4 ŁUKASZ BARAŃSKI             3,98
5 JAN ABRAMOWICZ             3,58

Skok wzwyż dziewczęta starsze U-14 (2004 – 2005)

3 PATRYCJA HOMEL        1,25

 

Dodatkowe informacje:

SEKRETARIAT SZKOŁY
Czynny: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.15 – 15.00 Sprawy uczniowskie – na długiej przerwie 11.50 – 12.35 Piątek – sekretariat nieczynny (dzień wewnętrzny)

DZWONKI

Lekcja Godzina
1.  8.00 -  8.45 2.  8.55 -  9.40 3.  9.50 - 10.35 4. 10.45 - 11.30 ( 1 przerwa obiadowa) 5. 11.50 - 12.35 ( 2 przerwa obiadowa) 6. 12.55 - 13.40 7. 13.50 - 14.35 8. 14.45 - 15.30 9. 15.40 - 16.25