Warszawski Halowy Mityng Lekkoatletyczny

Młodsi lekkoatleci UKS Otrębusy pozazdrościli starszym kolegom udziału w Mistrzostwach Polski juniorów w Toruniu i też przywieźli dość pokaźny dorobek medalowy z Halowego Warszawskiego Mitingu Lekkoatletycznego dla dzieci. W Warszawie, medale zdobywali – Kacper Gruszczyński (srebro w biegu na 300 i 60 m.), Malwina Grzesiuk (srebro w biegu 40 m ppł i skoku w dal ), Kacper Kończak (brąz w biegu 40 m. ppł), Helena Torchalska (srebro w biegu 40 m. ppł.),Natalia Pawłowicz (brąz w biegu na 60 m.), Justyna Panasiuk (srebro w biegu na 60 m.), Natalia Chwałowska (srebro w skoku w dal, brąz w biegu na 60 m.), Jan Abramowicz (srebro w biegu na 1000 m.), Szymon Aleksandrzak ( brąz w biegu na 60 m.) Reszta wyników też jest zadawalająca padło kilka rekordów życiowych, niektórzy po raz pierwszy spróbowali swoich sił w nowych konkurencjach, a bez cennym doświadczeniem jest start debiutantów na takich zawodach jak Liwia , Ola , Szymon , Franek, Marysia, Majka Miejmy nadzieje że te doświadczenia za procentują sukcesami sportowymi w przyszłości. Wyniki pozostałych zawodników:
Warszawski halowy mityng lekkoatletyczny
MĘŻCZYŹNI

60 metrów
ABRAMOWICZ Jan 8.49
BARAŃSKI Łukasz 8.61
GRUSZCZYŃSKI Kacper 8.13
BUJAK Mikołaj 10.15

KACZANOWSKI Błażej 10.76
WALAS Julian 9.07
ALEKSANDRZAK Szymon 8.97
SUCHAŃ Marcel 10.39
GRABOWSKI Franek 11.58

300 metrów

BARAŃSKI Łukasz 45.97
BUJAK Mikołaj 55.61
GRUSZCZYŃSKI Kacper 43.14

1000 metrów
ABRAMOWICZ Jan 3:35.33

Skok w dal dzieci

KOŃCZAK Kacper 3.36
HEDA Stanisław 2.86
BUJAK Bennon 2.64
WALAS Julian 4.33
ALEKSANDRZAK Szymon 4.14
HABER Emil 4.12
SUCHAŃ Marcel 3.66
NADSTAWNY Maciek 3.62
GRABOWSKI Franek 2.92

KOBIETY/WOMEN
60 metrów

JANIK Dominika 9.14
JANIK Karina 9.28
SKALSKA Ola 10.35
CHWAŁOWSKA Natalia 9.07
HOMEL Patrycja 10.11
WAŻNY Marysia 10.36
DUSZAK Liwia 10.83
PROTAZIUK Aleksandra 12.13
PANASIUK Justyna 8.70
PAWŁOWICZ Natalia 9.38
TAJCHMAN Alicja 9.43
TORCHALSKA Helena 7.97
PAWLUK Julia 10.28
WALAS Jadwiga 11.22

600 metrów
PAWŁOWICZ Natalia 2:03.66

Skok w dal dzieci
GRZESIUK Malwina 3.26
WAŻNY Marysia 3.31
PAWLUK Julia 3.26
MULARSKA Maja 3.11
WALAS Jadwiga 2.80
DUSZAK Liwia 2.67
PROTAZIUK Aleksandra 2.48
CHWAŁOWSKA Natalia 4.42 3
FIJAK Julia 4.16 9
TORCHALSKA Helena 4.15
HOMEL Patrycja 3.50
RYŚ Magda 3.30
MATYSIAK Julia 3.20
SKALSKA Kamila 3.17
SKALSKA Ola 0 3.0

Dodatkowe informacje:

SEKRETARIAT SZKOŁY
Czynny: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.15 – 15.00 Sprawy uczniowskie – na długiej przerwie 11.50 – 12.35 Piątek – sekretariat nieczynny (dzień wewnętrzny)

DZWONKI

Lekcja Godzina
1.  8.00 -  8.45 2.  8.55 -  9.40 3.  9.50 - 10.35 4. 10.45 - 11.30 ( 1 przerwa obiadowa) 5. 11.50 - 12.35 ( 2 przerwa obiadowa) 6. 12.55 - 13.40 7. 13.50 - 14.35 8. 14.45 - 15.30 9. 15.40 - 16.25