Zebranie

Dnia 10 września 2018 – rok szkolny 2018/2019

KLASA WYCHOWAWCA GODZINA SALA
OP A p. Anna Stańska 17:00 56
OP B p. Hanna Ślesińska 17:00 58
OP C p. Elżbieta Kaczorowska 17:00 61
I A p. Agnieszka Barszcz 17:30 10
I B p. Urszula Sujka 17:00 63
I C p. Lila Nowakowska 17:00 62
II A p. Irena Zjawińska 18:00 55
II B p. Marta Jarecka 17:00 55
II C p. Barbara Karczewska 17:00 6
III A p. Joanna Pierzak 17:00 57
III B p. Izabela Kończak 17:30 51
IV A p.  Joanna Firlej 17:00 19
IV B p. Agnieszka Zatorska 17:30 4
IV C p. Agnieszka Sekulska 18:00 6
IVD p. Agata Watemborska 17:00 1
V A p. Arkadiusz  Młyński 17:00 4
V B p. Sebastian Kończak 18:30 2
V C p. Aleksandra Budzińska 17:00 22
VI A p. Natalia Jastrzębska 17:00 27
VI B p. Katarzyna Woźniakowska 18:00 28
VI C p. Paweł Gibała 17:30 2
VII A p. Arkadiusz Leszkiewicz 17:30 22gim.
VII B p. Arleta Kowalska 17:00 74
VIII A p. Barbara Małecka 17:30 24gim.
VIII B p. Beata Pietras 18:00 27
VIII C p. Justyna Tomalak 17:30 2gim.
VIII D p. Mirosława Wilińska 18:00 8gim.
GIMNAZJUM
KLASA WYCHOWAWCA GODZINA SALA
III A p. Anna Buza   31gim.
III B p. Wioleta Staniak – Ćwiek 17:00 21gim.
III C p. Ilona Mazurkiewicz   19gim.

 

INNI NAUCZYCIELE
Nazwisko i imię SZKOŁA PODSTAWOWA  

GIMNAZJUM

Sala Godzina Sala Godzina
ks. Augustyniak Filip 32 17:00-19:00
s. Śmigielska Lucyna PN 17:00-19:00
p. Anderson – Hanney Sylwia 52 17:0018:00 18 18:00-19:00
p. Balwin Ewa PN 17:00-19:00
p. Bylińska Mariola 52 18:00-19:00 18 17:00-18:00
p. Dobrosz Urszula PN 17:00-19:00
p. Dymowska Iwona 18 17:00-19:00
p. Janczewska Iza 32 17:00-19:00
p. Lewandowska Jadwiga PN 17:00-19:00
p. Łęgowska Wioleta PN 17:00-19:00
p. Łodygowska Monika 32 17:00-19:00
p. Łuczak Agnieszka PN 17:00-19:00
p. Małecka Jadwiga 32 17:00-19:00
p. Mazur Grażyna PN 17:00-19:00
p. Agnieszka Nec PN 17:30-19:00
p. Podkowińska Beata PN 17:00-19:00
p. Rawska Monika 73 17:00-19:00
p. Salwin Robert PN 17:00-19:00
p. Specjalska Maria
p. Stań Katarzyna 32 17:00-19:00
p. Stefaniak Magdalena PN 17:00-19:00
p. Szymaniak Małgorzata PN 17:30-19:00
p. Wąsiewicz Aleksandra PN 17:00-19:00
p. Wojciechowska Elżbieta PN 17:00-19:00
p. Zielińska Ewa PN 17:00-19:00

 

Dodatkowe informacje:

SEKRETARIAT SZKOŁY
Czynny: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.15 – 15.00 Sprawy uczniowskie – na długiej przerwie 11.50 – 12.35 Piątek – sekretariat nieczynny (dzień wewnętrzny)

DZWONKI

Lekcja Godzina
1.  8.00 -  8.45 2.  8.55 -  9.40 3.  9.50 - 10.35 4. 10.45 - 11.30 ( 1 przerwa obiadowa) 5. 11.50 - 12.35 ( 2 przerwa obiadowa) 6. 12.55 - 13.40 7. 13.50 - 14.35 8. 14.45 - 15.30 9. 15.40 - 16.25